• Home
 • Blog
 • אם אין לך וידאו באתר אתה מפסיד כסף! – הארלן קילשטיין

אם אין לך וידאו באתר אתה מפסיד כסף! – הארלן קילשטיין

אם אין לך וידאו באתר אתה מפסיד כסף! – הארלן קילשטיין

harlan kirstein - how video can make you money

"אם אין לך וידאו באתר", אומר הארלן, "אתה משאיר כסף על השולחן". זאת אומרת שהרבה כסף שיכול היה להיות שלך… בסוף לא. הארלן מדגים את זה בעזרת אתר פשוט שיש בו וידאו ובערך זהו זה. 60-70% המרה, הוא אומר. ומסביר איך הפיק את הוידאו שבאתר שלו בעצמו, בעלויות נמוכות. הרצאה מדהימה.

ראיון קצר שעשיתי עם הארלן על "איך לעשות כסף מוידאו":


\
הסדנא האחרונה במסגרת הכנס "Revenue Seminar" שארגן איתי פז. כמעט שפספסנו את הסדנא הזו, ואנחנו חייבים תודה ענקית לשביט נחמן מ"הבלוג של שביט". עדי ואני יושבים באולם עם עוד 70 איש, ומרותקים לאיש המדהים הזה. זה ברור לגמרי שהוא יודע על מה הוא מדבר. הוא לא קרא את זה איפהשהוא. הוא חי את זה ונושם את זה. ועושה מזה המון המון כסף. בצורה בהירה הוא מסמן את הטרנדים, משתף אותנו במה שחדש בעולם של השיווק בוידאו, ובעיקר מה עובד הכי טוב. והוא אומר דבר מדהים, שרק מחזק אצלנו משהו שהיה בתור תחושה:

הארלן מציג כמה סוגי וידאו, שכל אחד יכול לעשות, אפילו אם אין לך מצלמה!. הסוג הראשון הם סרטוני הוידאו שמכניסים הכי הרבה כסף, הם אלו שמיוצרים ממצגות פווארפוינט!

1. אפשר להכין מצגת, לשמור אותה בתור וידאו. הנה ככה עושים את זה:
איך להפוך מצגת לוידאו

דוגמא מעולה לוידאו-מצגת הוא הסרט הויראלי של רוזין רוזנבלום מ"המדריך לכתיבה שיווקית אפקטיבית":

2. אפשר לקנות חומרי וידאו מוכנים – הוא מציין את http://www.pond5.com בתור אתר טוב לחומרים כאלה. הוא מראה דף-נחיתה שהכין מחומרים כאלה: http://magicalmoneymagnet.com , ומסביר שלא צריך יכולות וידאו גבוהות כדי לייצר סרטון כזה.

3. אפשרות נוספת היא כמובן להקליט את מסך המחשב שלך לוידאו תוך כדי דיבור. אפשר אפילו לקבל דיבוב בזול למדי ב FIVERR. הארלן ממליץ על כלי בשם Jing ( http://www.techsmith.com/jing/) שמקליט את המסך, אבל אני באופן אישי מעדיף להשתמש בשביל זה בכלי שאיתו אנחנו עושים שידורים חיים: Livestream.com . כן, הוא יכול גם להקליט את המסך נהדר!

אז אלו הם שלושה סוגי וידאו שאפשר לעשות אפילו בלי מצלמה.

הארלן מסביר בדיוק מה צריך להיות בוידאו ואיך לבנות אותו נכון. הוא מבקש מתנדבים לעלות לבמה ל,כיסא חם" – מעלים את האתר שלנו על המקרן, והארלן נותן לנו נקודות לשיפור. אחד הדברים שהוא אומר על הוידאו שבדף הבית שלנו הוא, שהוא צריך להיות ממש בראש הדף. וגם שאנחנו צריכים להגיד לצופה הרבה יותר מוקדם מה הערך שאנחנו יכולים לתת לו. מה ייצא לו מזה שהוא צופה בוידאו. כמו כולם, גם אנחנו אוהבים לדבר על עצמנו, וככה אנחנו פותחים את הוידאו. החדשות הרעות הן, שגם הצופים שלנו אוהבים לדבר על עצמם, ואנחנו לא כל כך מעניינים אותם (חוץ ממך, כמובן :)), והם צריכים סיבה ממש טובה וממש בתחילת הוידאו כדי להמשיך לצפות בו. רמז: לספר כמה ניסיון יש לנו בהפקת וידאו זה לא התשובה… לעומת זאת, אנחנו צריכים לספר לצופים מה ייצא להם אם יחליטו לעבוד איתנו. מה הערך. מה התועלת עבורם. כן, אחרי כל כך הרבה לימודים עדיין הארלן צריך להגיד לנו את זה. המציל הולך יחף…

הארלן מספר איך חברה גדולה שהחליפה את דפי המכירה בוידאו הגדילה את ההכנסות ב 100 מיליון $. הוא מראה אתרים שהקים בעצמו, שהם בעצם דפי נחיתה עם וידאו, ומסביר איך הדפים האלה מייצרים לו כסף. מדהים. אנשים מגיעים (בעיקר דרך מודעות ממומנות), צופים בוידאו ומשאירים כתובת אימייל. וההמשך ידוע…. אבל המדהים הוא האחוז העצום של האנשים שמשאירים את האימייל!

בסוף הסדנא אנחנו תופשים את הארלן לשיחה קצרה והוא מסביר לנו איך כל אחד יכול להגדיל את ההכנסות שלו בצורה משמעותית ע"י וידאו. הקלטה של מה הראיון בראש הפוסט הזה.

אהבת? זה הזמן לשתף!

harlan kirstein - how video can make you moneyתגובות (6)
 • יוני 12th, 2011 at 21:40

  הרלן פתח גם קורס בנושא: http://simplevideocashsystem.com/
  בפרומו שלו תקבלו הרבה טיפים ודוגמאות נוספות.
  נרשמתי ואני מקווה לדווח על תוצאות.
  אמנון

 • יוני 2nd, 2011 at 23:08

  יקיריי איזה יופי
  תמיד חשוב לשמוע שוב שמה שקובע זה
  תועלת תועלת ושוב תועלת ללקוח כמובן.

  ולעניין הארלן המעולה, עדי איזו הרמה להנחתה
  אפילו אם הייתם מתכננים איתו את זה
  לא היה יכול לצאת משפט סיום כל כך מוצלח.

  בהצלחה רבה
  אתם מצוינים כתמיד.

 • אלי

  מאי 29th, 2011 at 0:53

  נכנסתי בעיקבות הכותרות במייל, ואיך לומר. . . התאכזבתי
  ציפיתי לקבל את הידע על וידאו באתר שמכניס הרבה כסף, ולא קיבלתי
  אני בטוח שבפעם הבאה לא תאכזבו אותי

  אלי

  • מאי 29th, 2011 at 1:57

   הי אלי,

   תודה על הביקורת הכנה. באמת כתבתי את הפוסט בחיפזון. הוספתי הרבה חומר מעשי ומדויק, ואני מקווה שתוכל להיעזר בו.

   יובל

 • מאי 27th, 2011 at 16:22

  אני יודע שהארלן קרשטיין מקצוען בכתיבה שיווקית / שכנועית.
  מעניין מה אמר לכן בעניין השיווק בוידיאו מאחורי הקלעים.
  שבת שלום
  יוסי

  • מאי 29th, 2011 at 1:58

   הי יוסי,

   העליתי עכשיו הקלטה של וידאו שבו הארלן מדבר איתנו קצת על וידאו.
   תיהנה!

כתוב תגובה

We do not share your information with anyone else or publish your email. *Required fields.

Top